משרות חמות
דף הבית - מדריכים לעבודה בחו"ל - ויזה עבודה לקנדה

ויזה עבודה לקנדה

ישראלים רבים רוצים להגיע לקנדה מסיבות שונות. ישנם תיירים שרוצים ליהנות מהנופים המרשימים או לחוות את ערי המטרופולין האיכותיות בעולם, אחרים ייסעו לשם לצורך עסקים, לימודים או ביקור ויש גם כאלה שפשוט רוצים לבחון אפשרות של הגירה לקנדה ולהיות אזרחי המדינה או תושבי קבע.

כמו בכל מדינה מתוקנת,ויזות לקנדה מחולקות ומוגדרות לכל אחת מן המטרות שציינו. גם תהליכי קבלתן יהיה שונה בתכלית.

ויזה לקנדה – ויזת תייר

כאן אין צורך בהכנה מיוחדת. מגיעים לנמל התעופה בקנדה ואם אין לפקיד ההגירה שנמצא בדלפק סיבה לחשוש שאתה מתכוון לבצע שהות ארוכה בקנדה, תקבל חומת בדרכון המהווה אוטומאטית ויזה לקנדה בת שישה חודשים.

תאריך הטיסה חזרה לישראל או כרטיס תקף לטיסת המשך מקנדה למדינת יעד אחרת צריך להיות מתאים לתוכנית טיול שנראית הגיונית. אם תוכל להציג אמצעי מימון, זה בהחלט יקל עליך את קבלת ה- ויזה לקנדה.

אם תעוררו את חשדו של פקיד ההגירה, תועברו לתשאול שני ומעמיק יותר. אם אתם ישרים והוכחתם את כוונותיכם תקבלו ויזה לקנדה למשך ששה חודשים. ישנם כאלה שיקבלו ויזה לשבועיים, חודש, שלושה חודשים ותקופות שונות אחרות מתחת לששה חודשים הכל תלוי במידת אמינותכם.

ויזות לקנדה – ויזת סטודנט

בקנדה מספר גדול מאוד של אוניברסיטאות פרטיות וציבוריות. ברוב מוסדות הלימוד ידרשו מכם לעבור מבחן TOFEL/IELST . מדובר בשני מבחנים המהווים דרישה בסיסית לקבלה למוסדות לימוד בקנדה שבעקבותיה קבלת ויזת סטודנט לקנדה. כדי לקבל את ויזת הסטודנט יהיה עליכם להציג את אישור מעבר המבחן ואישור קבלה מהאוניברסיטה שקיבלה אתכם.

ויזות עבודה לקנדה

ישנם סוגי ויזות עבודה שונות לקנדה. ויזת עבודה לתקופה קצרת מועד ניתנת ולזמן קצר ומטרה מוגדרת. ויזות לעבודה בחופש ניתנות לאזרחי מדינות מסוימות וכיום גם לישראלים. ויזות עבודה לתקופות ארוכות יותר ניתנות למועמדים ובני משפחותיהם שעמדו בתנאי מחלקת ההגירה.

ויזות מסוג זה יינתנו בדרך כלל לבעלי מקצוע נדרש בקנדה והתנאי יהיה שהוא יעסוק במקצוע זה. על המעסיק להוכיח כי קיים מחסור בבעלי מקצוע בתחום והוא גם יהיה נותן החסות על מבקש הויזה.

ישנן מדינות רבות, ביניהן קנדה שייתנו ויזות עבודה ארוכות טווח לבעלי מקצוע מנוסים שצברו ניסיון של למעלה משלוש שנים במקצועם כדי לפתח ולתמוך את תחום זה במדינתם. ויזות עבודה לקנדה מסוג זה יכולות להיות בנות 4 שנים עם אפשרות להארכה. בהמשך, אם תוכח רצינות מטעם בעל הויזה, הוא יוכל להגיש בקשה לתושבות קבע.

יש לציין כי בכל המקצועות הנדרשים, יהיה עליכם להציג רישיון, או תעודת מקצועית המאשרת את היותכם אנשי המקצוע הנדרש. רוב המהגרים לקנדה מוצאים עבודה בתחומי הבריאות, מסחר ושירותים. כיוון שקנדה סובלת מבריחת מוחות יש דרישה גבוהה גם בתחום ההייטק.

לצעירים הרוצים לשלב גם עבודה וגם טיול אולי יהיה כדאי ליצור קשר עם אחת החברות הישראליות האמינות והמוכרות כדי לבדוק את האופציה של עבודה בעגלות מכירת מוצרים ולראות איזה ויזה הם מסוגלים לעזור להם להשיג.

רוצים לטייל ולעבוד בחו''ל? השאירו לנו עכשיו פרטים:

שם מלא:

דואר אלקטרוני:

גיל:

עוד כתבות שיעניינו אותך...

עבודה בחו"ל לא עגלות

כולם תמיד אומרים שהכסף הגדול נמצא בעבודה בחו"ל אבל לא כולם יודעים במה באמת כרוכה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *