משרות חמות
דף הבית - מדריכים לעבודה באוסטרליה - ויזת עבודה לאוסטרליה

ויזת עבודה לאוסטרליה

במשך כל השירות הצבאי שלכם רק דמיינתם אתכם מגיעים לשדה התעופה בן גוריון באישון לילה, מנופפים לאמא לשלום ונוחתים באוסטרליה המדהימה כעבור 20 שעות? היום זה היום להגשים חלום!

אך גם הביקור התמים ביותר ביבשת אוסטרליה יצריך מכם ויזת תייר, כלומר אשרת כניסה לגיטימית לגבולות המדינה עבור התקופה המוגבלת שאתם עתידים לשהות בה. העזרו באתר בכדי לקבל ויזת עבודה לאוסטרליה או כל ויזה מסוג אחר.

מי רשאי לעבוד ולקבל ויזת עבודה לאוסטרליה?

לא כל אחד יכול לעבוד באוסטרליה סתם כך במסגרת ביקור תיירותי, מן הראוי לציין כי גם לעבוד ולא לקבל על כך משכורת כספית אלא מגורים ומזון בחינם במקום, נחשב ללא חוקי. יחד עם זאת, ישנם אזרחים זרים שכן יורשו לעבוד באוסטרליה במסגרת טיול ולדוגמא אזרחי בריטניה, גרמניה, דנמרק ועוד ועוד, כל עוד הטיול נמשך שנה והעבודה עבור כל מעסיק לא עוברת על תקופה של 3 חודשים.

לעומת זאת, החיים שעושה ממשלת אוסטרליה לישראלים המבקשים לעבוד בה הם לא כל כך פשוטים ולמעשה לא ניתן לישראלי היום להוציא ויזה לאוסטרליה הנקראת "טיול – עבודה". החדשות הטובות הן שכן ישנה דרך לעקוף את ההגבלה הזו, וזאת על ידי קבלת אישור עבודה ממעסיק אוסטרלי שתבחרו לעבוד עבורו.

כך תשיגו ויזת עבודה לאוסטרליה

ישראלים צעירים יכולים לקבל ויזת עבודה למעשה על ידי קבלת אישור של תושב זמני או אישור הגירה שבין היתר גם מעניקים להם את ההזדמנות לעבוד באוסטרליה. כדי שמעסיק אוסטרלי יוכל לתת את אישורו והסכמתו עליו להיות מורשה ראשית על ידי משרד ההגירה האוסטרלי להביא עובדים ממדינות זרות.

אך גם כאן משרד ההגירה כנראה שלא ייאשר כל עובד והדבר יהיה תלוי קודם כל בסוג המקצוע והתפקיד בו מדובר. מה שנחשב להיות מקצוע נדרש באוסטרליה ותחום שמצריך לימודים גבוהים מן הסתם יקבל עדיפות עליונה, וכן על המעסיק יהיה להציג טיעונים משכנעים בפני משרד ההגירה שאין לו ברירה אלא להעזר באותו עובד זר, שכן לא ניתן למצוא עובדים כמוהו באוסטרליה. כך דואגת המדינה קודם כל לאזרחיה ושמה את רווחתם לפני זו של העובדים הזרים.

לאחר שהמעביד יזכה באישור המיוחל, יהיה על המבקש הישראלי להגיש בעצמן בקשה ישירות למשרד האוסטרלי ולהמתין עד לקבלת תשובה חיובית או שלילית לגבי ויזת עבודה אוסטרליה.

על קבלת עזרה בהוצאת ויזה לטיול ועבודה

לנוכח התנאים הלא פשוטים שמציבה ממשלת אוסטרליה לגבי קבלת ויזה לאוסטרליה לצורכי עבודה, עומדות בפני הצעירים הישראלים שתי אפשרויות מובילות: האחת תהיה להוציא ויזה לטיול ולהסתפק בביקור באוסטרליה למטרות בילוי והנאה בלבד, והשנייה היא להעזר בחברה המתמחה באישורים וויזות למדינות זרות וכן במציאת עבודות ואיתור מעסיקים זרים שמחפשים את העובדים הזרים.

הסיוע מחברה מקצועית מזרז פעמים רבות את תהליך הבקשה עד לקבלת האישור הנכסף וכן חוסך להרבה אנשים זמן וגם כסף. כך, במקום לבזבז שעות על חיפוש אחר המסמכים הנכונים ברשת האינטרנט, כל שעליכם לעשות הוא למלא את הפרטים בטפסים שאותה חברה כבר איתרה עבורכם והכינה מראש.

ויזת עבודה לאוסטרליהאיך מגישים את הבקשה לויזה?

אחרי שפירטנו אודות השיטה לקבל ויזת עבודה לאוסטרליה, נסביר מעט על איך מקבלים ויזת תייר בדרך הפשוטה והמהירה ביותר.

ראשית יש להדגיש כי ויזת תייר מיועדת לביקור של בין חצי שנה לתשעה חודשים בלבד ותוקפה למשך שנה אחת בלבד.

את הבקשה מגישים באמצעות מילוי טופס מיוחד אותו אפשר להוריד דרך אתר השגרירות האוסטרלית במגוון השפות הנפוצות בארץ: עברית, אנגלית, אמהרית ורוסית, או לבקש מהם שישלחו את הטופס באמצעות הדואר.

אם בחרתם להעזר בשירותים מקצועיים, ניתן להשיג את הטפסים גם דרכם וכן דרך סוכנויות הנסיעות השונות. עובדי השגרירות מסרבים לספק את הטופס במקום עצמו או באמצעות הפקס ויש לפעול אך ורק על פי הנהלים שציינו לעיל.

איך למלא את הטופס בצורה נכונה

יש לציין שהטופס איננו קצר וכולל כ – 20 עמודים לערך, אשר חלקם מכילים הסברים כלליים בלבד. ממש כמו שניגשים למבחן, יש לעיין ולקרוא את הטופס כולו בטרם מתחילים במילוי עצמו כדי להבין מהן הדרישות המדוייקות של השגרירות והציפיות שלה.

בטופס סעיפים המתייחסים לקהל שונה ולמשל לחיילים, סטודנטים וכדומה ויש לשים לב שאתם ממלאים את הפרטים במקומות הנכונים והרלוונטים לכם. חשוב מאוד להקפיד ולרשום את התאריכים המדוייקים הנוגעים לתקופת הטיול שלכם באוסטרליה, את יום היציאה ואת יום החזרה, ולבסוף לעבור על הטופס כולו ולוודא שלא שכחתם למסור אף פרט חשוב, כולל כתובת המגורים שלכם.

רוצים ויזה לאוסטרליה? אנחנו עוזרים לכם

בין אם אתם מבקשים לעצמכם ויזת עבודה לאוסטרליה ובין אם ויזת תייר בלבד, כדאי שתעזרו בנציגים שמתמחים בכך ועוסקים בתחום מזה שנים. מעוניינים לשמוע עוד פרטים על השירות שלנו? מלאו את הפרטים באתר ונשוב אליכם בהקדם ובחינם!

רוצים לטייל ולעבוד בחו''ל? השאירו לנו עכשיו פרטים:

שם מלא:

דואר אלקטרוני:

גיל:

עוד כתבות שיעניינו אותך...

עבודה חוקית באוסטרליה

מי לא היה רוצה להרוויח אלפי דולרים בכמה חודשים בודדים? כולם כבר יודעים שבארץ זו ...