משרות חמות
דף הבית - עבודה באוסטרליה

עבודה באוסטרליה

עגלות המכירה שהיו לאחד האייטמים הפופולאריים ביותר בעולם המערבי, הפכו בשנים האחרונות לאטרקטיביות גם באוסטרליה. אוסטרליה הקסומה, שחלק ניכר מסוד הקסם שלה טמון בריחוק הרב שלה מכל המוכר והידוע, מושכת צעירים רבים אשר בוחרים לשלב את חווית השהות בתחומיה בעבודה רווחית ומאתגרת.

מכירות באוסטרליה

עגלות המכירה באוסטרליה נחשבות לרווחיות בהחלט. למרות העובדה שרמת הצריכה האוסטרלית איננה גבוהה כמו מקבילתה האמריקאית, קיים שוק יפה בהחלט של תושבים מקומיים ותיירים המפגינים התעניינות בעגלות המכירה למיניהן, בפרט כאלו שעליהן מוצגים מוצרי קוסמטיקה איכותיים שעשויים להועיל לתושבות המקום בהתגוננות מפני השמש האוסטרלית הקופחת.

גם מכירת ציורי שמן מדלת לדלת רווחית למדי באוסטרליה, ונחשבת לאפיק פרנסה מעולה. העבודה מתרכזת בעיקר בסידני ובמלבורן, שם גם תמצאו בתי חב"ד שוקקים שיזכירו לכם את הבית והמולדת שהשארתם מאחוריכם, וכן בסביבות חוף בונדיי, שנחשב לאזור מתוייר ביותר.

למה אוסטרליה?

מכירות באוסטרליה מיועדות למחפשים חוויה מסוג אחר. אם אתם חשים שהיעדים הקלאסיים כדוגמת אירופה וארה"ב אינם עונים על הצורך שלכם בחוויה מסעירה ואחרת, אתם מוזמנים להרחיק נדוד עד לקצה השני של הגלובוס ולחוות את אוסטרליה מן הצד הפנימי שלה. באוסטרליה תפגשו בנופים מדהימים, באקלים נעים ונוח, ובמרקם חיים שיהמם אתכם.

תשכחו מהלחץ הישראלי הטיפוסי, מהעצבים ומכל הבלגן. אתם מוזמנים לפלנטה אחרת של רוגע, שלווה תמידית, חיוך מזמין וחמימות אופיינית. בשעותיכם הפנויות, תוכלו לבלות וליהנות מכל רגע של חיכוך בהווי האוסטרלי המיוחד וממראות הטבע הקסומים בהם התברכה היבשת.

אופציות עבודה נוספות באוסטרליה

באוסטרליה, יותר מבכל מקום אחר, תוכלו למצוא בקלות יחסית עבודות שאינן דורשות כישורי מכירה. האופציה הפופולארית הינה עבודה בקטיף. מדובר, אמנם, באפיק פרנסה שאיננו רווחי יתר על המידה ואף דורש מאמץ פיזי ניכר, אך אם כישורי מכירה אינם הצד החזק שלכם ואינכם מזדהים עם הקטע המכירתי, תוכלו לבלות באוסטרליה באמצעות עבודה בקטיף. העבודה מתבצעת בעונה המתאימה בחוות החקלאיות הרבות הגודשות את אוסטרליה, ואם אתם חובבי טבע, היא עשויה להיות מהנה ביותר.

מעבר לכך, תוכלו בהחלט לחפש לכם עבודה עצמאית ולהעניק שירותי גננות, חשמלאות, שיפוצים ושירותים דומים אחרים. אם כי, חשוב לזכור, שבאופן זה סוגיית הדיור והמחיה תהיה על צווארכם. בחירה באופציה זו מחייבת הצטיידות באורך רוח ובסבלנות, וכמובן, במזומנים שיאפשרו לכם להתבסס במקום ולשרוד את התקופה הראשונית של ההתאקלמות וחיפוש העבודה.

כדאי לדעת

אם התרגלתם למכור באגרסיביות ישראלית אופיינית שגרמה לישראלים לפתוח את ארנקם ולרכוש את מרכולתכם, חשוב שתדעו, כי באוסטרליה הקודים שונים לגמרי. האוסטרלים מעניקים יחס של כבוד לכל אדם בו ייתקלו, ומצפים בהחלט לקבלת יחס שווה. משום כך, היו מודעים לכך שהדרך לארנקו של האוסטרלי המצוי עוברת במכירה עדינה ומכבדת. סגנון מכירה גס ובלתי מכבד עשוי להידחות בשאט נפש ולהפוך את הרווחים לדלים במיוחד. עובדה חשובה נוספת שאסור להתעלם ממנה היא סוגיית החוק האוסטרלי.

בהתאם לחוק הנהוג באוסטרליה, בעלי דרכון ישראלי אינם זכאים לקבלת אישור עבודה אוסטרלי. עם זאת, במידה ויש ברשותכם דרכון אמריקאי או אירופאי, הנפקת אישור עבודה אוסטרלי תהיה פרוצדורה פשוטה בהחלט. האכיפה בנושא הפכה באחרונה למחמירה יחסית, בעקבות התרחבות התופעה של צעירים מרחבי העולם המעוניינים לעבוד באוסטרליה, ועל כן, בדרך כלל, החברות השונות המציעות עבודה באוסטרליה, בוחרות רק במועמדים המחזיקים בדרכון רלוונטי. בעבודות אחרות כמו גננות, מלצרות וניקיון, וכן בעבודות קטיף, תוכלו להסתדר גם ללא אישור מתאים.

אוסטרליה – פרגנו לעצמכם חוויה מעולם אחר…

רוצים לטייל ולעבוד בחו''ל? השאירו לנו עכשיו פרטים:

שם מלא:

דואר אלקטרוני:

גיל: