משרות חמות
דף הבית - עבודה באירלנד

עבודה באירלנד

אחת המדינות האירופאיות שחבר'ה צעירים מחפשים היום לעבוד בה היא אירלנד. כמדינה שהצליחה לצאת ממצב של עוני קשה ולהגיע לפיתוח כלכלי וצמיחה חיובית במשק, אירלנד מסוגלת להציע היום מגוון של משרות, חלקן זמניות וחלקן קבועות לצעירים רבים שמבקשים לעבוד בתחומה. מעוניינים לשמוע עוד על עבודות באירלנד? כל המידע לרשותכם עכשיו באתר רפרנס.

עבודה באירלנדהחיים והעבודה באירלנד

אירלנד היא מדינה יפהפייה, נוחה מאוד ושקטה יחסית והחיים בה רגועים, אך יחד עם זאת גם ידועה בזכות חיי הלילה המפוצצים שלה ובהרגלי השתייה של תושביה המקומיים.

התכונות הללו הופכות אותה לאחד היעדים הפופולארים ביותר לעבודה בקרב צעירים שרוצים לעבוד אך גם להנות מאווירה תוססת בלילות ולטייל במרחבים ירוקים בימים החופשיים.

אירלנד הפכה חלק מהאיחוד האירופי עוד לפני שנת 2000 ולכן המטבע השולט בה הוא האירו. בעבר עבודה באירלנד סבבה בעיקר סביב החקלאות, אך עם השנים החלקאות פינתה את מקומה לטובת תעשייה והיום אירלנד מייצאת חלק גדול מתוצרתה.

התחומים באירלנד שקוראים לעובדים מקומיים וזרים הם לרוב בתחום הקידוח נפט, הכנה של מזון במפעלים, הנדסאות חשמל, בלי דפוס, תקשורת ועוד. מי שעובד באירלנד יודע שהוא איננו נדרש להגיע לעבודה בסוף השבוע ומרבית העבודה נעשית בשעות היום ולא בערבים. גם שעות עבודה ביום בדרך כלל מועטות יותר ממה שאנחנו רגילים לראות בארץ שלנו.

מהי העבודה הכי רווחית באירלנד?

יותר ויותר חיילים משוחררים שיוצאים לעבוד בחו"ל לאחר השירות, סטודנטים שלומדים באירלנד וכו', מבינים שלמרות שישנו מגוון של עבודות לבחור מתוכן, העבודה הכי חווייתית והכי משתלמת היא במכירות. המכירות נעשות במסגרת עגלות בקניונים ובמרכזים או מדלת לדלת, כאשר מאגר המוצרים הנמכרים משתנה מפעם לפעם אם כי ברוב המקרים מדובר במוצרי קוסמטיקה ומוצרי ים המלח, צעצועים וציורי שמן.

כך תמצאו עבודה באירלנד

רוצים לבדוק אם יש לכם את זה במכירות? לקבל פרטים נוספים על עבודות באירלנד בחינם וללא כל התחייבות? מלאו את הפרטים דרך האתר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי עם כל המידע, הפניות והמעסיקים.