משרות חמות
דף הבית - מדריכים לעבודה באירופה - עבודה באנגליה לא מכירות

עבודה באנגליה לא מכירות

אנגליה היא מדינה אירופאית טיפוסית הממוקמת במערה היבשת. היא כל כך שונה במזגה מכל מה שאנו הישראלים מכירים. בשנים האחרונות קיימת נהירה של צעירים ישראלים המחפשים עבודה באנגליה לא מכירות. בממלכה הגדולה אפשר למצוא אוצרות טבע, היסטוריה מלאה במלכים, אבירים, לורדים ואצילים. ארמונות בלי סוף, טירות מהאגדות, מוסיקה טובה, תרבות משובחת וביג בן אחד.

באנגליה בל נשכח יש כדורגל שהוא תאווה לעיניים הישראליות בעלות החסך המשמעותי בתחום זה ( סליחה מראש לכל אוהבי הכדורגל הישראלי). בבריטניה המסחר מתנהל במטבע החזק והיציב בעולם – הלירה סטרלינג שנקרא גם פאונד הוא שווה כיום 5.8 ₪.

החיסרון היחיד בעבודה באנגליה הוא מזג האוויר, קר אפור וגשום רוב השנה, חיסרון שהוא למעשה יתרון שכן בשנים האחרונות החלו האנגלים לברוח ממזג האוויר האפרורי והגשום אל הקניונים החמים והמזמינים.

בתחילה עבודה באנגליה לא מכירות לישראלים הייתה במלצרות, אופרים (בייביסיטר), ביטחון ובנייה. לאחר הצלחת העבודה במכירות בקניונים על גבי עגלות בארצות הברית החליטו יודעי דבר להכניס את תרבות המכירה בעגלות בקניונים גם לעבודה באנגליה. לאט לאט החלו חברות ישראליות רבות לאמץ את הרעיון ותרבות מכירה בעגלות בקניוני אנגליה צברה תאוצה.

שעות עבודה באנגליה לא מכירות

שעות עבודה באנגליה מרובות וקבועות קרי, שעות העבודה באנגליה הן פועל יוצא משעות פתיחת הקניונים: לרוב 12 שעות רצופות ביום מ – 9:00 בבוקר ועד 20:00 בערב. בקניונים גדולים בערים מרכזיות כמו לונדון שעות הפתיחה הן עד 21:00 ובחגים כמו חג המולד שעות הפתיחה הן עד 22:00 בלילה. יש להוסיף ולציין כי קיימים קניונים שפותחים את יום העבודה שלהם כבר ב – 8:00 בבוקר.

מגורים ונסיעות בעבודה באנגליה

לרוב בעלי החברות המעסיקות את העובדים שלהן בעבודה באנגליה דואגים להם למגורים מפוארים בקומפלקסים יוקרתיים הכוללים: ריהוט מלא, טלוויזיה, אינטרנט, מוצרי חשמל ועוד…

בדירה אחת יגורו שישה אנשים ובחדר אחד ילונו לא יותר משני אנשים. קיימת כמובן האפשרות לשירותים ומקלחת בחדרים בתוספת תשלום. עבור הדירה שהמעסיק שכר עבורך עלייך לשלם בין 65 ל– 75 פאונד לאדם לשבוע. עלייך להיזהר משכר דירה נמוך יותר שכן איכות הדירה במקרה כזה נמוכה לרוב.

הנסיעה לעבודה מתבצעת, במידה והקניון באזור לונדון, ברכבת תחתית עם כרטיס שבועי, בהוצאה הנ"ל אין השתתפות של החברה המעסיקה. בנוסף יהיה עלייך לקחת רכבת נוספת לקניון ( משך הנסיעה כ חצי שעה) על הנסיעה הזו החברה משלמת את העלות. חברות העובדות מחוץ ללונדון המגורים הם במרחק עשר דקות הליכה מהקניון, למרות שחלקם יצטרכו לנסוע כחצי שעה ברכבת לקניון.

כמה כסף צריך על מנת להתחיל עבודה באנגליה?

בבואך לחפש עבודה באנגליה עלייך לחשב לכמה כסף תזדקק לפני שיהיו לך הכנסות. ראשית עלייך לחשב הוצאות של כרטיס טיסה, עלויות ויזת סטודנט ועוד כמה גרושים להתחיל לחיות (משהו כמו 200 פאונד), אחר כך כבר יגיע הכסף מעבודה באנגליה.

הרבה חושבים שלעבוד בערים הגדולות והמרכזיות באנגליה יכניסו לכיסנו את המשכורת הטובה והשמנה ביותר. ההפך הוא הנכון במקומות מרוחקים מהערים הגדולות קיימים אזורים קטנים ושקטים יותר בהם הקניונים מהווים את מרכז החיים, הבילוי והפנאי. נוצר מצב שכוח הקנייה שם גדול יותר והוצאות הנסיעה לקניון נמוכות בהרבה והרי לכם משוואה לייצור הכנסות גבוהות במיוחד. אז להתראות בקניון באנגליה!

רוצים לטייל ולעבוד בחו''ל? השאירו לנו עכשיו פרטים:

שם מלא:

דואר אלקטרוני:

גיל:

עוד כתבות שיעניינו אותך...

עבודה באירופה בעגלות

עבודה באירופה בעגלות

אירופה מהווה יעד נכסף לישראלים רבים אשר מחפשים את דרכם לחסוך כסף דרך עבודה באירופה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *