משרות חמות
דף הבית - עבודה באסיה

עבודה באסיה

אפשרויות העבודה באסיה לצעירים מתמקדות בעיקר במזרח היבשת. עבודה במזרח אסיה מהווה אופציה מקובלת לתרמילאים הזקוקים לאפיק פרנסה למימון הטיול באזור, כמו גם לצעירים המעדיפים לחוות את מזרח אסיה בדרך מקורית משלהם ובוחרים לעשות קופה באמצעות עגלות מכירה במיקומים אסטרטגיים ברחבי מזרח אסיה.

עבודה במזרח אסיה

המכירות באזור מתמקדות במדינות העשירות יחסית, ולא באזורים מוכי העוני כמו תאילנד או הודו, שלגמרי אינן המיקום המומלץ להצבת עגלה עם מוצרי מותרות מכל סוג. התושבים המקומיים באזורים האמידים יחסית מקבלים בהתלהבות רבה עגלות שעליהן מוצרי קוסמטיקה איכותיים, צעצועים כאלה ואחרים ומוצרים ייעודים לבית, ומאפשרים למוכרים להרוויח עמלות יפות כתוצאה מן המכירה. אם החלטתם לממן את הטיול במזרח באופן זה, תוכלו לצבור סכום ניכר לטיול המסעיר של חייכם באמצעות עבודה חווייתית שתאפשר לכם להתחכך באופן בלתי אמצעי עם האוכלוסייה המקומית ולקבל יותר ממושג על ההתנהלות המומלצת מול התושבים, שהמנטליות שלהם שונה מזו המוכרת לכם בכל דרך אפשרית.

ידע אישי זה עשוי לשמש לכם לעזר רב בהמשך הטיול והוא מהווה בהחלט ערך מוסף משמעותי שילווה אתכם כצידה לטיול המתקרב. אם בחרתם לעבוד במכירות במזרח אסיה לא כהכנה לטיול או כהשלמת הכנסה באמצעו, עבודה בעגלת מכירות באזור עתידה לזמן לכם חוויית מכירה ייחודית ואקזוטית שכמוה לא תחוו בשום מקום אחר. מין מיזוג מושלם של עבודה וטיול מהזן היותר מרתק שיחרת בליבכם כאחת החוויות המשמעותיות שחוויתם אי פעם.

לוקיישנים מומלצים לעבודה באסיה

בין המדינות המומלצות לעבודה במזרח אסיה ניתן למנות את סינגפור, מדינה בעלת תרבות רב גונית, נופים עוצרי נשימה ואקלים מדהים. סינגפור נחשבת למדינה משופעת בתיירות ובעלת בסיס כלכלי איתן, מה שעשוי להפוך את עגלת המכירה שלכם לרווחית במיוחד. מעבר לכך, השפה הרשמית המדוברת בסינגפור היא אנגלית, וזהו יתרון בלתי מבוטל שעתיד לייעל את עסקי המכירות שלכם באופן ניכר. אופציה אטרקטיבית נוספת היא עבודה במכירות ביפן. הבאסטות היפניות הידועות הממוקמות במרכזי הקניות ההומים מציעות לעוברים והשבים שלל מוצרים, ממוצרי טקסטיל ועד צעצועים, שחביבים מאוד על היפני הממוצע וזוכים, במרבית המקרים, להיענות נלהבת.

עגלת מכירות מצוידת היטב, או לחילופין, ציורי שמן יפים, עשויים בהחלט להיות הדרך האולטימטיבית שלכם לעשות את הכסף הגדול עליו תמיד חלמתם. מיקום נוסף עשוי להיות סין, אם כי היא מתאימה יותר לבעלי עסקים ופחות לעגלות מכירה. נתון חשוב שיש לתת עליו את הדעת בעת בחירת הלוקיישן שלכם לעבודה בחו"ל הוא הבדלי התרבות בהם אתם עתידים להיפגש. אזור מזרח אסיה הינו, לכל הדעות, לוקיישן בעל תרבות שונה לחלוטין מהמנטליות הישראלית המוכרת. תשכחו מכל מה שידעתם על תרבות או על מנטליות. במזרח אסיה הקודים אחרים לחלוטין, ואלי בכך נעוץ סוד הקסם שלה.

אופציות נוספות

אם בכל זאת חשקה נפשכם במגורים לתקופה מסוימת בתאילנד או בהודו, כדרך לחוות מקרוב את סגנון החיים הייחודי שלהן, תוכלו להשתלב בעבודות אחרות שאינן משתוות במידת הרווחיות שלהן לעבודה במכירות, אך בהחלט יוכלו לסייע לכם בהגשמת חלום המגורים באזור. עבודות אפשריות בהודו הן מלצרות, ניקיון ועבודות אחרות מסוג זה, אשר יאפשרו לכם להרוויח די לצורך מחייתכם במהלך שהותכם הזמנית במדינה. גם בתאילנד תוכלו בהחלט להסתפק בעבודות מעין אלו, או לחפש אופציות עבודה משודרגות יותר. במרבית המקרים ההשתלבות בעבודה מכובדת יותר כמו הוראת אנגלית לתושבים המקומיים ועבודות אחרות בתעשייה המקומית, יידרשו ידיעת השפה התאית ברמה מספקת.

עבודה באסיה – חוויה של פעם בחיים!