משרות חמות
דף הבית - עבודה בהולנד

עבודה בהולנד

זה שנים רבות שאירופה מהווה יעד פופולארי בקרב צעירים ישראלים שרוצים להתנסות בעבודה בחו"ל. רבים מנסים את מזלם באנגליה, אחרים בגרמניה וצרפת, וחלקם בוחרים בהולנד ובעיקר בערים המרכזיות כמו אמסטרדם, האג ועוד. אם עד היום חיפשתם עבודה באירופה וכל נסיונותכם לא צלחו, אתר רפרנס עוזר לכם כבר היום למצוא עבודות בהולנד או כל מקום אחר.

עבודה בהולנד – לטייל, לעבוד ולהרוויח ביורו

עבודה בהולנדההבדל המהותי ביותר שיש בין למצוא עבודה בארץ לבין לעבוד בחו"ל הוא שעבודה בעולם היא גם טיול. גם אם המטרה העיקרית היא לעבוד ולחסוך קצת כסף, מעטים האנשים שלא ינצלו את התקופה החד פעמית הזו גם כדי לראות עולם, להכיר תרבויות ואנשים ולפתוח את הראש.

הבדל נוסף חשוב לא פחות הוא גובה השכר ופוטנציאל הרווח החודשי. בעוד עבודה בהולנד תעניק לכם את ההזדמנות הייחודית להרוויח במטבע חזק ששווה בערך פי 5 מהמטבע שלנו בארץ, המשכורת השקלית הזעומה שצעירים מרוויחים היום בעבודות כמו מלצרות וכדומה, ברוב המקרים לא תוכל להשתוות לה.

אז איפה עובדים ובאיזה עבודות?

אם החוויה חשובה לכם לא פחות מהעבודה עצמה, כדאי לשקול היטב את כל אפשרויות התעסוקה לפני שבוחרים בעבודה כזו או אחרת, וכן בין הערים השונות.

כשרוב הצעירים חושבים על הולנד, מיד עולים להם חיי הלילה של אמסטרדם והבילויים שכה מאפיינים את העיר הזו. המזל הוא שיש מגוון עשיר של עבודות באמסטרדם שניתן להשתלב בהן ללא בעיה. יחד עם זאת, יש לציין כי אמסטרדם איננה נחשבת לעיר זולה במיוחד והמחייה בה יקרה למדי.

לכן מומלץ שלא להגיע באופן עצמאי להולנד ולקוות למצוא מעסיק שגם יתרום את חלקו במימון הוצאות המחייה שלכם, אלא לאתר אותו כבר מהארץ באמצעות חברה מתווכת שתחסוך מכם הרבה מאוד כסף בשלב מאוחר יותר.

בנוגע לסוגי העבודות הזמינות, הולנד איננה שונה בהרבה ממדינות אחרות בעולם שצעירים ישראלים נוסעים אליהן כדי למצוא עבודה. ניתן להשתלב כמלצרים או ברמנים במסעדות והברים, למצוא עבודה כמטפלים בילדים וכדומה, אך כולם כבר יודעים איפה הכסף הגדול באמת מסתתר. ניחשתם נכון, במכירות!

עבודה בהולנד במכירות נחלקת לשני סוגים עיקריים; מכירה באמצעות עגלות במרכזי הקניות הגדולים והקניונים או מכירה מבית לבית של תמונות וציורי שמן לתושבי העיר. את התמונות מייבאים ברוב המקרים מסין וארצות נוספות במזרח הרחוק, כשבדומה לעבודה בקניונים, מקבלים עמלה נדיבה על כל מכירה.

מוצאים עבודה כבר מהארץ

כאמור, כל אחד יכול לנסות את מזלו במציאת עבודה במדינה אליה בחר לסוע, אך לא תמיד זה מצליח ובדרך עלולים לבזבז הרבה זמן וכסף. חברות התעסוקה השונות לא רק מסייעות באיתור המעסיק אלא גם דואגות לכם לשלל האישורים הדרושים; הויזות והאשרות, מגישים לכם את הטפסים כך שלא תצטרכו לחפש אותם שעות באינטרנט או לתרגם אותם, ועוד ועוד.

עבודה בהולנד לכל אחד ואחד

מחפשים את העבודה הכי משתלמת שיש היום בהולנד? אין לכם נסיון אבל יש לכם רעב להצליח והרבה מוטיבציה? השאירו איתנו מספר פרטים ונחזור אליכם עוד היום עם כל הפרטים והתשובות לגבי עבודה בעולם.