משרות חמות
דף הבית - טיפים לעבודה בחו"ל - עבודה בחו"ל שכר בסיס

עבודה בחו"ל שכר בסיס

עבודה בחו"ל שכר בסיס התופעה של ישראלים הבוחרים לעבוד בחו"ל הולכת ומתרחבת בשנים האחרונות. צעירים רבים רואים בזה חוויה חד פעמית, אחרים רואים בזה הזדמנות נהדרת לטיול של אחרי צבא ואחרים רואים בזאת הזדמנות נהדרת להרוויח הרבה מאוד כסף. החוויות והסיפורים לא מאחרים לבוא והחלום על החיים בחו"ל, הבילויים המרתקים והחוויות הבלתי נגמרות יכול להפוך למציאות, היום יותר מתמיד.

אפשרויות העבודה

עם חלוף השנים צצות אפשרויות עבודה רבות יותר ומגוונות יותר. אם בעבר נתקלנו בישראלים העובדים בעגלות או בשיפוצים לדוגמה הרי שהיום עובדים ישראליים אומנם עדיין עובדים בעגלות בחו"ל אך גם משתלבים בתחומי האבטחה, עבודה בקהילות יהודיות, מנעולן חירום, המסעדנות ואף רבים מקימים עסקים עצמאיים ביעדים רבים מסביב לעולם.

משכורות גבוהות בהרבה

הישראלים הבוחרים בעבודה בחו"ל נהנים לא רק מחוויה של פעם בחיים אם כי משכר גבוה מאוד. העובדה שהם מרוויחים בדולרים או באירו מנפחת את המשכורות גם בחודשים ה"חלשים" בהם המשכורות עומדות על מספר בודד של אלפי דולרים או אירו. השכר הממוצע בעבודה בחול עומד על 7000 דולר או 6000 אירו, אתם תבחרו איך להרוויח.

מבנה השכר

מרבית העובדים הישראליים בחו"ל נהנים ממשכורות גבוהות המחולקות לשני חלקים עיקריים- שכר בסיס ובונוסים עבור מכירות. שכר הבסיס בעבודה בחו"ל מאפשר לעובדים ליהנות מביטחון כלכלי בשכר שיאפשר להם מחייה ברמה גבוהה בעוד הבונוסים מאפשרים למשכורות להתנפח בהתאם לרמתו של העובד ולהגיע לסכומים גבוהים מאוד.

שכר הבסיס

שכר הבסיס עומד לרוב על כ- 1200 דולר או 1000 אירו, תלוי היכן נבחר לעבוד בחו"ל. 1200 הדולרים בעבודה בארה"ב לדוגמה מאפשרים מחייה ברמה גבוהה. בעבור מגורים מוציאים העובדים כ 350 דולר בממוצע בכל חודש ומתגוררים בקומפלקסים חלומיים. הוצאות הרכב עומדות על סכום זעום של 50-100 דולרים בחודש- תלוי כמה תבחרו לטייל ולבלות. הקניות והאוכל שתאכלו במהלך החודש מתחלק בין כלל העובדים ומסתכם גם הוא בכ- 100 דולרים בחודש. בכך, יישארו בידכם כ- 650 דולרים שיאפשרו לכם לטייל, לבלות, לקנת בגדים, לשלם את חשבון הפלאפון ולבזבז אותם כיצד שתראו לנכון. לצורך השוואה 650 דולר הם כ- 2500 שקל לבזבוזים.

בונוסים

הבונוסים עבור מכירות עומדים על כ- 25-35 אחוזים מסך כל מכירה שתבצעו בעבודה בעגלות בחו"ל. נתון זה משתנה בין החברות המעסיקות, וותק העבודה והיקף המכירה אך נשאר בטווח זה. עלותו של כל מוצר עומדת על מאות דולרים לכל הפחות נתון המאפשר לכם להרוויח מאות דולרים בעבור כל מכירה שכן היקף המכירות עומד על אלפי דולרים בכל מכירה. בכך מצליחים העובדים הישראליים ליהנות ממשכורות מנופחות מאוד המגיעות לממוצע של 7000 דולר וכן אף הרבה יותר גבוה מכך במקרים רבים.

רוצים לטייל ולעבוד בחו''ל? השאירו לנו עכשיו פרטים:

שם מלא:

דואר אלקטרוני:

גיל:

עוד כתבות שיעניינו אותך...

איך לדעת האם אני מתאים לעבודה בחו"ל?

מסיבות שונות ומגוונות מאוד, רבים חושבים או שואפים לצאת לעבודה בחו"ל, בנוסף יש מגוון תחומים ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *