משרות חמות
דף הבית - מדריכים לעבודה באירופה - עבודה בסקנדינביה

עבודה בסקנדינביה

סקנדינביה הינה חצי אי, היא ממוקמת בצפון אירופה וכוללת את שטחי המדינות שוודיה ונורבגיה, סקנדינביה היא למעשה אזור וכאזור היא כוללת גם את דנמרק ולעתים גם את פינלנד. איסלנד ואיי פארו לעומת זאת אינם נכללים בה.

מדינות סקנדינביה מנהיגות מודל כלכלי המתבסס על כלכלה חופשית והגנה סוציאלית רחבה ונהנות מפריחה כלכלית בעיקר עקב עידוד השקעות, הן מקומיות והן זרות וכן נוטות לסחר רב עם מדינות ברחבי העולם (אפילו ביחס למדינות גדולות כמו גרמניה וארה"ב). המיסוי במדינות אלה נחשב לגבוה, אך עם זאת אינו פוגם בהצלחתן ובצמיחתן.

קצת על העבודה בסקנדינביה

בקרב המתעניינים בעבודות בחו"ל בכלל ובאירופה בפרט אין מי שלא יודעים שניתן לעבוד בארה"ב, בקנדה, ביפן, באוסטרליה ואפילו בדרום אמריקה, אך כשזה מגיע לאירופה רובנו חושבים מיד על מדינות כמו אנגליה, ספרד, גרמניה, איטליה, אירלנד, סקוטלנד וכדומה. לא כולם מודעים לעובדה שניתן לעבוד גם אירופה ולכן ברוב המקרים לא שוקלים את האפשרות.

אך בהחלט ניתן למצוא גם עבודה בסקנדינביה, בשבדיה, נורבגיה, דנמרק ולעתים אפילו פינלנד. לרוב מדובר באותן משרות המוצעות בשאר רחבי אירופה, כלומר עבודות בתחום המכירות, אם מכירת מוצרים בעגלות בקניונים ומרכזי קניות גדולים ואם מכירת ציורים ותמונות מדלת לדלת.

יתרונות עבודה בסקנדינביה – צפון אירופה

היתרונות הם אותם יתרונות – מגורים ועבודה במדינה זרה המציעה למתגוררים בה יותר מרק עבודה, האפשרות להתערות בעיר חדשה ולחוות חוויה מיוחדת, שעות עבודה נוחות לצד משכורות גבוהות (בעיקר יחסית לארץ) המשולמות ביורו, אופציה מוצלחת לעבוד תקופה לא ארוכה אך להרוויח או לחסוך לא מעט כסף וכן הלאה.

עבודה בסקנדינביה אם כן היא אולי לא מן המבוקשות והנפוצות ביותר בתחום, אך אם אתם חושבים על כך ומתעניינים באופציה, אם ארצות צפון אירופה קוסמות לכם, זה הזמן וזה המקום לקבל בו את כל המידע הנחוץ לכם כדי שתוכלו להגיע להחלטה, אתר רפרנס המתמחה בהפנייה והשמה לעבודה בחו"ל לשירותכם, מלאו את הטופס וקבלו אינפורמציה והצעות עבודה.

רוצים לטייל ולעבוד בחו''ל? השאירו לנו עכשיו פרטים:

שם מלא:

דואר אלקטרוני:

גיל:

עוד כתבות שיעניינו אותך...

עבודה באירופה בעגלות

עבודה באירופה בעגלות

אירופה מהווה יעד נכסף לישראלים רבים אשר מחפשים את דרכם לחסוך כסף דרך עבודה באירופה ...