משרות חמות

עבודה בעגלות

איך עושים כסף גדול בעגלות?

אם הייתם מעלים את השאלה לפני שנתיים, מסתבר שהייתי נותנת לכם חמש תשובות שונות ומפורטות. האופציה שמן הסתם לא הייתי מזכירה, היא עגלות בחו"ל. היום, מניסיון אישי, אני יכולה למנות את עגלות המכירה בחו"ל כגורם מספר אחד לגריפת הון תוך כדי בילוי קסום בחו"ל והרבה אקשן. אם אתם חבר'ה צעירים שרוצים להספיק לעשות עוד קצת חיים לפני שתיקחו את החיים ברצינות, ואם אתם אוהבים מזומנים, והרבה, עבודה בעגלות בקניונים בחו"ל היא בדיוק בשבילכם.

נתחיל מהתחלה…

לקראת השחרור מהצבא, יצרה אתי קשר נציגה נחמדה ונמרצת שהצליחה לעניין אותי ולמשוך אותי לפגישה במסעדה תל אביבית סטנדרטית. בפגישה, הוצעה לי האפשרות לצאת לעבודה בעגלות לצעירים בחו"ל. הוצגו לפני נתונים מרשימים של צעירים אחרים שמרוויחים סכומי עתק בחו"ל, בעבודה מאתגרת אבל כיפית, ומנצלים עד תום את הנהנתנות החולי"ת הגורמת לבני אנוש מן היישוב לשלוף מאות דולרים מהכיס, בלי לחשוב פעמיים. נדלקתי. מכיוון שלא הייתה לי תכנית מוגדרת לתקופת הזמן הקרובה.

החלטתי ללכת על זה בכל הרצינות ולעשות קופה שתאפשר לי להתחיל חיים עצמאיים ברגל ימין. קיבלתי הדרכה ברורה לגבי הסידורים הטכניים של הוויזה והאישורים שעלי להנפיק, ופניתי לטפל במרץ במשימה שהיוותה עבורי הגשמה מלאה של כל החלומות היותר טובים שטוויתי בחיי – טיסה לחו"ל, בילויים, חברה ישראלית לעניין, והעיקר – הרבה כסף.

וההמשך…

עבודה בעגלות בקניוניםההמשך, עלה על כל דמיון. נקלטתי במהירות בדירת המגורים המפוארת שהחברה מעמידה לרשות עובדיה. העברית שנשמעה בכל פינה גרמה לי להרגיש לגמרי בבית למרות הזרות של הסביבה החדשה. לאחר מספר שעות של התאוששות וניסיון עיקש להתגבר על הג'ט לג – יצאתי לראות במו עיני איך עובד הקסם.

לימור, שלקחה עלי חסות, צירפה אותי כצופה לעגלת המכירה שלה, שהייתה עמוסה בציוד סטנדרטי – מוצרי קוסמטיקה מים המלח, מייבשי שיער, צעצועים מעניינים, ו – זהו, פחות או יותר. האקשן האמתי התחיל כשאישה מקומית עמוסת שקיות חלפה על פנינו. לימור שלחה אליה חיוך כובש, והסבירה לה באנגלית נמרצת למה היא עתידה להחמיץ את הזדמנות חייה אם לא תעצור לראות את תכולת העגלה.

תאמינו או לא, זה עבד. רבע שעה לאחר מכן נפרדה מאתנו הקונה המאושרת, בידיה עוד שלוש שקיות מרשימות, ובידיה של לימור אלף וחמש מאות דולר טבין ותקילין. רק המחשבה על האחוזים הנכבדים שהיא עומדת לקבל, גרמה לי להתרגשות אדירה. לא עברו מספר ימי התאקלמות וכבר עמדתי אני מאחורי העגלה שלי והסברתי לחוצניקיות הנהנתניות באנגלית מתגלגלת ובמתיקות כובשת שהזדמנות חייהן נמצאת על העגלה שלי. החוצניקיות החמודות שיתפו פעולה בלי להשקיע מחשבה רבה ושלפו ארנקים מלאים פעם אחר פעם.

לסיכום – הייתה זו חוויה כיפית, מאתגרת במיוחד והזדמנות פז למשכורות שמנות שבארץ לא הייתי חולמת עליהן, אז בפעם הבאה שאתם חושבים על לטוס לחו"ל ולעשות כסף, תחשבו על עבודה בחו"ל לישראלים, חוויה של פעם בחיים עם הרבה מאוד כסף…

רוצים לטייל ולעבוד בחו''ל? השאירו לנו עכשיו פרטים:

שם מלא:

דואר אלקטרוני:

גיל:

עוד כתבות שיעניינו אותך...

מה זה עבודה בעגלות בחו"ל

מה זה עבודה בעגלות בחו"ל

ישראלים רבים, בייחוד צעירים לאחר שירותם הצבאי, מעוניינים למצוא עבודה מאתגרת, מושכת וסוחפת, כזו שתאפשר ...

2 תגובות

  1. תמי זועבי

    אני מהצפון עוד לא קיבלתי קבעתי פגישה רק עוד לא קיבלת כתובת שלכם בדיוק תודה

  2. אליאב אליהו אזולאי

    ממתין שנציג יצור איתי קשר לקביעת פגישת ייעוץ לעבודה בחו"ל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *