משרות חמות
דף הבית - עבודה בקנדה

עבודה בקנדה

קנדה נחשבת לאחת המדינות המציעות את תנאי המחיה היותר נוחים בעולם, ובעקבות כך, מהגרים מכל רחבי העולם רואים בה יעד מועדף. בעקבות כך, רבים מהצעירים הישראלים המעוניינים לחוות הרפתקה משולבת של בילוי בחו"ל יחד עם עבודה מאתגרת ורווחית במיוחד, בוחרים לעשות זאת בקנדה.

מחפשים עבודה בקנדה?

אפיקי העבודה המתאימים לצעירים בקנדה דומים לאלה המקובלים בארצות הברית. בגדול ניתן לומר כי עגלות מכירה הן האופציה האטרקטיבית והרווחית ביותר. גם מכירת ציורי שמן עשויה להפיק רווח נאה, אם כי נמוך מהרווח הפוטנציאלי הטמון בעגלות המכירה. השוק הקנדי מתאפיין בקניונים רחבי ידיים ובתרבות קניה שאולי נתפסת כמתונה מעט בהשוואה לזו המקובלת בארה"ב, אך נהנתנית בהחלט. רוצים לעשות כסף, ואפילו הרבה? עגלה עמוסה במוצרי קוסמטיקה איכותיים כמו מוצרי ים המלח, במגוון צעצועים, במוצרי אלקטרוניקה שונים ובשלל גדג'טים מעוררי ענין, עשויה להיות הדרך שלכם להצלחה מסחררת ולארנק מתפקע.

בדומה להתנהלות בשאר רחבי העולם, המוכר המופקד על העגלה יקבל אחוזים מכל מכירה שיבצע, מה שמהווה תמריץ למאמצי מכירה מקסימליים. אם ניחנתם בכישורי מכירה חלשים והקטע המכירתי איננו נמנה על הצדדים החזקים שלכם, תוכלו למצוא עבודות סטנדרטיות בקנדה, אם כי רווחיות פחות, וליהנות בדרך משלכם מתנאי המחיה המשופרים שהיא מציעה. תוכלו לעבוד במלצרות, בתפקידי מזכירות, בתפקידים חינוכיים שונים בקהילה היהודית, ובעבודות עצמאיות נוספות. החיסרון הכרוך באופציה זו היא שיהיה עליכם לטפל בסוגיית המגורים בקנדה ולחפש אחר העבודה המתאימה בכוחות עצמכם, בעוד בתחום המכירות ההשמה מבוצעת בארץ ונושא המגורים נתון לטיפולה של החברה המעסיקה אתכם.

למה דווקא קנדה?

הכניסה לקנדה איננה כרוכה בהוצאת ויזה, וניתן להנפיק ויזת תייר אותה תוכלו לחדש בקלות באמצעות יציאה מתחומי המדינה ושיבה אליה. עבור אלפי הצעירים הנאבקים על קבלת ויזה אמריקאית, מהווה קנדה פתרון מושלם. כמובן, יש להנפיק מעבר לוויזת התייר גם אישור עבודה מתאים, אותו תוכלו להנפיק באופן עצמאי, או לחילופין, באמצעות חברות מקצועיות המציעות את שירותיהן בנושא. מעבר לכך, קנדה מהווה חממה עבור הישראלי המצוי, וזאת הודות לקהילות הישראליות החמות שתמצאו בה. אם חשוב לכם להרגיש בבית, מומלץ למצוא עבודה בסביבות טורונטו המאכלסת קהילה יהודית גדולה במיוחד, או לחילופין, באזור ויניפג שגם בה קהילה יהודית מרשימה. וכמובן – תנאי המחיה המשופרים והנוחים המושכים לקנדה מהגרים מכל רחבי הגלובוס, הינם סיבה מצוינת לבחור בה כמיקום האידיאלי לעבודה בחו"ל, וליהנות מכל רגע.

כדאי לדעת!

בקנדה, בעיקר באזור מונטריאול, אך גם באזורים אחרים, ידיעת השפה הצרפתית מהווה יתרון משמעותי. אם הנכם מתכננים מסע ארוך לקנדה לצורך מילוי הכיסים במזומנים, יהיה חכם מצדכם להקדיש מספר ימים ללימוד צרפתית בסיסית, בעיקר כזו שתשרת אתכם בניהול שיחת מכירה מוצלחת. מעבר לכך, מומלץ לערוך היכרות מעמיקה עם המנטליות הקנדית שאיננה דומה לזו הישראלית, בלשון המעטה. בקנדה תמצאו אוכלוסייה קרירה ואדיבה, שהדרך אל ארנקה איננה מתאפיינת בהתלהבות ישראלית קולנית. מוכרי עגלות מצליחים בקנדה ידברו אל קהל הלקוחות הפוטנציאלי בשפתו שלו, וישדרו אדיבות ונימוס, ללא גילויי התלהבות או להיטות למכירה שעשויים להתריע את הקנדי הממוצע. לבוש מוקפד וייצוגי עשוי אף הוא לעשות את העבודה ולגרום לקנדים להתייחס אליכם ואל מרכולתכם בכל הכבוד הראוי. כמו בכל מקום אחר, היכרות מעמיקה עם האוכלוסייה המקומית והתאמת אסטרטגיית המכירה לאופי השוק והלקוחות הפוטנציאליים הן הדרך האולטימטיבית לרף מכירות גבוה, לרווחיות המתבטאת בארנק נפוח, ולסיפוק עצמי רב.

מחפשים את הדרך לחיים הטובים? לכו על קנדה!

רוצים לטייל ולעבוד בחו''ל? השאירו לנו עכשיו פרטים:

שם מלא:

דואר אלקטרוני:

גיל: