משרות חמות
דף הבית - מדריכים לעבודה באוסטרליה - עבודה חוקית באוסטרליה

עבודה חוקית באוסטרליה

מי לא היה רוצה להרוויח אלפי דולרים בכמה חודשים בודדים? כולם כבר יודעים שבארץ זו משימה כמעט בלי אפשרית אם הרגע השתחררתם מהצבא ואין לכם שום ידע, ניסיון או כשרון במשהו מסויים. אז איך בכל זאת אפשר להגשים את החלום הזה? לא תאמינו כמה זה קל.

אז מה אתם בכלל יודעים על אוסטרליה ועל עבודה חוקית באוסטרליה?

אם אתם מתלבטים בין עבודה באוסטרליה לבין ארה"ב, ייתכן ואתם פשוט לא ממש מכירים את היבשת המופלאה הזאת. הנה כמה עובדות מעניינות עבורכם:

  • ישראלים באוסטרליה – באוסטרליה יש הרבה יותר יהודים וישראלים ממה שאתם עלולים לחשוב. מתוך כ-22 מליון אזרחים אוסטרלים, יש היום כ-100 אלף יהודים! כלומר, לבד- לא תהיו.
  • אוסטרליה היא יבשת גדולה ומכוסה ברובה מדבר. אם אתם אוהבים את המרחבים הלבנים הבלתי נגמרים, היא כנראה בדיוק בשבילכם.
  • קנברה היא עיר הבירה שלה. משמעות המילה היא "מקום מפגש" בשפת האבוריג'ינים הקדומה. היא לא העיר הגדולה ביותר במדינה והיא מונה כ-350 אלף תושבים.
  • מהגרים רבים בוחרים באוסטרליה מדי שנה כמקום האטרקטיבי ביותר לחיות ולעבוד בו מאחר והיא מציעה מגוון של אפשרויות תעסוקה והחיים בה טובים ונוחים.

למצוא עבודה חוקית באוסטרליה זה עניין פשוט!

אם התעניינים לגבי עבודות באוסטרליה, הגעתם למקום הנכון. סקרנו עבורכם מספר אפשרויות מצויינות לעבודה, כל מה שצריך הוא רק לבחור!

  • עבודה בחוות – צעירים שגדלו במושב או בקיבוץ ויש להם גישה לחקלאות ולחיות, יכולים בקלות למצוא עבודה בחווה באוסטרליה. העבודה בדרך כלל תכלול קטיף של פירות וירקות בעונות מסויימות או טיפול בחיות שבחווה. בעלי החווה יציעו לכם גם מגורים משותפים. עם זאת, זוהי עבודה פיזית קשה למדי וכדאי להיות בכושר טוב לפני שמגיעים כדי לשרוד יותר מיום-יומיים.
  • מכירה של תמונות וציורים – רוב הסיכויים שיצא לכם לשמוע פה ושם על חבר'ה צעירים שמתפרנסים לא רע בכלל ממכירה של תמונות וציורי שמן מדלת לדלת. זוהי ההזדמנות שלכם להפעיל את קסמכם האישי ולשכנע את דיירי הבית שאליו הגעתם באיכות הציור הנדיר שברשותכם ולגזור את העמלה הנדיבה שלכם מבעל העסק.
  • עבודה בקניונים – העבודה הנכספת ביותר בעולם. עם קצת אסרטיביות, כושר שכנוע ושמחת חיים, עבודה במכירות ברחבי הקניונים האוסטרלים יעניקו לכם את האפשרות להרוויח סכומי כסף עצומים, וכל זה בכמה חודשים ספורים בלבד. עגלות באוסטרליה – גם אתם יכולים!מה מוכרים? מוצרי ים המלח, מוצרי טיפוח וקוסמטיקה, משחקים לילדים בכל הגילאים, גאדג'טים חדשים ומדליקים ועוד ועוד. מה זה ידרוש מכם? כמה שעות ביום על הרגליים, סבלנות וכמיהה לכסף הגדול. עגלות המכירה מוצבות באיזורים אסטרטגיים במיוחד בתוך הקניונים כשתפקידכם הוא למשוך את תשומת הלב של העוברים והשבים ולעניין אותם במוצרים שלכם.

אז איך מוצאים עבודה חוקית באוסטרליה? בדיוק בשביל זה אנחנו פה! נשמח לקשר ביניכם לבין מעסיקים וחברות השמה באוסטרליה כדי למצוא את עבודת החלומות שלכם במכירות ודוכני מכירה בקניונים. אתם רק משאירים כמה פרטים כאן באתר ואנחנו עושים את כל העבודה בשבילכם.

רוצים לטייל ולעבוד בחו''ל? השאירו לנו עכשיו פרטים:

שם מלא:

דואר אלקטרוני:

גיל:

עוד כתבות שיעניינו אותך...

עבודה בעגלות

עבודה בעגלות באוסטרליה

תנשמו עמוק לרגע ודמיינו לעצמכם רק לכמה רגעים שאתם מטיילים באחת המדינות היפות ביותר בעולם, אם ...